Relaxační masáž


Relaxační masáž si můžete zvolit částečnou (cca 60 min) - která zahrnuje uvolnění zad a šíje, uvolnění hlavy s krátkou relaxací nebo celkovou (cca 90 min) - která zahrnuje uvolnění celého těla, vč. uvolnění hlavy a relaxaci.

Masáž horkými lávovými kameny

 

Jedinečná kombinace uvolňující masáže s působením tepla a energií lávových kamenů je nejen nezapomenutelným zážitkem, ale pomáhá odstranit i řadu civilizačních zdravotních potíží pracujeme se 3 druhy kamenů (velké, střední a malé reflexní), které se nahřívají ve vodní lázni na teplotu 40 – 55 st C, teplota se vždy přizpůsobí požadavku a tepelné senzitivitě klienta. Teplo z kamenů  je rozváděno energetickými cestami – meridiány po celém těle ke všem vnitřním orgánům. Při zdravotních problémech nebo přílišném stresu, psychickém vypětí jsou tyto meridiány zablokované, člověk se cítí unavený, vyčerpaný, nemocný, podrážděný a vnitřně nespokojený. Právě energie a teplo kamenů dokáží dodat chybějící energii do těla, odplavit toxiny a nastolit chybějící rovnováhu.


 

Účinky masáže :

  • rozpuštění bolesti a napětí, zlepšení krevního oběhu, posílení lymfatického a imunitního systému

  • uvolnění stresu, zlepšení spánku a koncentrace

Celotělová masáž trvá 90 min, částečná 60 min

 

       

            

 


Čokoládová masáž


Výjimečnost čokolády je známa více než 2000 let. Už tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady, omlazuje pokožku a působí proti stárnutí. Dnes víme, že je to obsahem antioxidantů a mnoha jiných pro tělo užitečných prvků. Čokoláda vrací pokožce pružnost a pomáhá redukovat celulitidu a strie.

Před nanesením čokolády se pokožka nejprve očistí cukrovým peelingem z arabské kávy a zbaví se nečistot. Omyje se teplou vodou a teprve potom se teplá čokoládová emulze jemnou masáží vtírá do pokožky. Následuje zábal, kdy necháme čokoládu následně ještě působit a vstřebávat. Nakonec následuje omytí teplou vodou.

Po této proceduře se budete cítit velmi příjemně a Vaše pokožka bude vláčná, pružná a voňavá. 

Používám kvalitní kosmetiku firmy Yasminka a 80% kvalitní čokoládu.

Částečná čokoládová masáž -  ošetření pokožky zad -  45 min

Celková čokoládová masáž – ošetření pokožky zad a dolních končetin -  75 min

 

Masáž s bahenním zábalem


Nabízím Vám léčebnou nebo relaxační masáž v délce 60 min s bahenním zábalem zad.
Procedura zahrnuje reflexní uvolnění plosek nohou, dolních končetin, masáž zad a šíje. V případě terapeutické léčebné masáže využívám i reflexní uvolnění pomocí baněk, měkké a mobilizační techniky páteře. Poté se záda a šíje prohřejí teplým bahenním zábalem (v horkých měsících, nebo na přání - chladivým) a následuje příjemná relaxační masáž hlavy a obličeje.


Doba trvání 60 min.
Vanilkové pohlazení

jedinečné kosmetické ošetření vanilkou. Vanilka je považována za jedno z nejdražších koření a to díky svému nelehkému pěstování a následnému zdlouhavému zpracovávání .

Nechte se hýčkat vůní vanilky - vanilka má pozitivní vliv na činnost oběhového systému a srdce, odstraňuje únavu...
Jedinečná vůně si Vás podmaní - a osvěží na těle i na duši..

Užijte si očištění pokožky cukrovým vanilkovým peelingem, relaxační masáž přírodním vanilkovým olejem a regeneraci nanesením vanilkového masážního krému.
Používám kvalitní přírodní kosmetiku firmy Yasminka.


Částečné vanilkové pohlazení  - ošetření pokožky zad - 60 min

Celkové vanilkové pohlazení– ošetření pokožky zad a dolních končetin - 90 min


 


Copyright © 2007 centrummaja.info. Všechna práva vyhrazena. Realizace web-systemy.net